Co ve škole dělám?
Jsem administrativní podporou základní školy Pianeta a mou rolí je starat se o finanční zdraví školy, sledovat, žádat a poté i administrovat projekty a dotace, které se snažím pro školu získávat, kde se dá. Zajímám se o zvelebování prostor školy i školní farmy a také řeším s průvodci, ale i rodiči finanční a administrativní požadavky. Starám se také o ošetření drobných bolístek dětí a někdy i dospělých a zajímám se o ekologicky zaměřené aktivity.

Co mám ráda?
Svou rodinu, caravaning a s ním spojenou rekreační cyklistiku i turistiku. Nově jsem si pořídila i skleník a mám radost z úrody. Moc ráda si čtu, tančím si v Sokole a cvičím jógu, hlavně v zimě ráda vařím i peču a opět si hodně čtu, především beletrii nebo moderní historii. Zajímám se o Feng-Shui, Ikigai i jiná zajímavá filozofická témata.