Jsem jednou ze zakladatelek školy, kterou vlastní dítě v první třídě přimělo jít jinak. A přes všechny těžkosti, které toto rozhodnutí přineslo, jsme toho doposud nestihly zalitovat. Společně se svými kolegyněmi, ze kterých se za uplynulé roky staly kamarádky, jsme překonaly mnohé z krizí školy i mých na postu ředitelky. Patří jim za to dík. Ve škole dělám to, co je potřeba, a tak jsem měla tu čest vést děti všech věkových kategorií, od kroužků pro školkové děti, přes působení v družině, průvodcovství kosmickou v druhém trojročí, třídnictvím v prvním trojročí či záštitou na farmě ve třetím trojročí. Kde mi je nejlépe? Sama nevím, všechny děti mají své kouzlo. A já mám to štěstí, že mě jejich energie dokáže nabíjet. Ke své práci využívám nejen své neustále vzdělávání se v Montessori pedagogice, která mě i po 12 letech od vzájemného seznámení dokáže fascinovat, ale i své univerzitní vzdělávání jako psycholožka. A jaké jsou mé koníčky? Miluji knihy, historii, sport – kolo, volejbal, posilovnu, jógu, lyže, běžky, také cestování po památkách, dobré filmy… Ale to nejdůležitější je pro mě být dobrou mámou.