Jmenuji se Petra a ve školství působím od roku 2019. Aktuálně druhým rokem jako třídní učitelka v naší přípravné třídě. Již v mateřské škole jsem si přála být jednou paní učitelka! Tou dobou mě nebral nikdo vážně, ale šla jsem si za tímto svým snem malými krůčky od dětství. Začala jsem jako hlídací teta u mých neteří, během studia jsem jezdila na tábory jako vedoucí oddílu a dělala chůvu dětem v mém okolí. Práce s dětmi je pro mě inspirující a provázela mě celou mou dosavadní životní dráhou. Nejvíce na dětech obdivuji jejich energii, touhu po poznání a tvořivost.

Energii čerpám z přírody, hor, ráda jezdím na kole, čtu knížky a nově jsem si oblíbila pilates.  Ráda si posedím u dobré kávy nebo jídla s přáteli.