V Pianetě pracuji jako průvodce ve druhém trojročí a už několik let mám na starost přiblížit dětem učivo a tajemství matematiky, geometrie i českého jazyka. Jsem součástí týmu už od samotného počátku školy a během desetiletého působení prošli i mýma rukama mí dva synové. I na nich jsem mohla vidět, jak pro ně bylo prospěšné dostat důvěru a umět si poradit v různých situacích. I ostatní takto mohu vést k samostatnosti, a proto je pro mě Montessori ta správná cesta. Mám moc ráda práci s pomůckami na matematiku i geometrii a největší odměnou je pro mě, když se děti do práce zaberou a slyším od nich „aha“, když něco nového zjistí nebo pochopí. S dětmi si nejvíc užívám chvíle na výletech, adapťácích a jiných akcích. Ve svém volnu trávím čas s přáteli a rodinou, učím se společenským tancům, cvičím, čtu, mám ráda zimu i léto, běžky, lyže i kolo.