Studovala jsem mezinárodní rozvojová studia a udělala si během studia naštěstí i pedagogické minimum na zeměpis. Zkusila jsem si práci v korporaci i ve státním školství. Práce s dětmi mě oslovila daleko více. K Montessori pedagogice jsem se dostala především díky svým vlastním dětem. Po mateřské dovolené se mi podařilo zakotvit v Pianetě. Jsem asistentem pedagoga ve druhém trojročí a také bývám s dětmi ve školní družině. Své tvůrčí schopnosti využívám v kroužku tvoření. Práce zde mě moc baví a motivuje mě dále se vzdělávat a pracovat na sobě, abych mohla dětem být tím nejlepším možným průvodcem. Nejlepší odměnou je vidět, jak se děti postupně učí novým dovednostem a rostou v samostatné, zodpovědné a sebevědomé bytosti. Svůj volný čas nejraději trávím se svými dětmi. Společně podnikáme různé výlety, jezdíme na kole, na lyžích, plaveme, hrajeme deskové hry a skládáme lego. Já sama ráda čtu a šiji.