květen

Noc se spisovatelem

Opět nás čeká přespání ve škole, kdy se děti seznámí se spisovatelem Pavlem Šrutem. Jeho životem a celoživotním dílem formou naučných a zábavných stanovišť.

DEN NA POZEMKU

Povíme Vám o projektu. Budete mít možnost se tam porozhlédnout a doptat se nás na vše, co Vás zajímá. Čekat Vás bude i malé občerstvení. V Dětmarovicích v čase 12:00 - 17:00

Dětský den v Pianetě

S dětmi oslavíme dětský den v rámci družiny :) budou pro ně připravené hry a málý dáreček

Den otevřených dveří Archivu Ostrava

V Archivu města Ostravy proběhne další ročník akce, pořádané při příležitosti Mezinárodního dne archivů. Dne otevřených dveří se s dětmi rádi zúčastníme.

Šachiáda ZŠ

Pořadatel: Dům dětí a mládeže Fontána ve spolupráci s lektory výuky šachu a trenéry SK Slavia Orlová Odborný garant: Jiří Novák – předseda Moravskoslezského krajského šachového svazu, předseda SK S

Historická prohlídka Ostravy s průvodcem

S sebou malý baťůžek se svačinu a pitím. Sraz 7:40 na autobusové zastávce Pudlov - střed. Autobus jede v 7:49. Procházka Ostravou končí v 12:30 a vracíme se zpět do školy na oběd.

Zahradní slavnost

Přijměte naše pozvání na naši tradiční zahradní slavnost, která se bude konat na školní zahradě ve čtvrtek 27. června 2024 od 16.00 hodin. Těšíme se na společné setkání a povídání.